Aktualności

Przebarwienia po lecie – jak je usunąć i zapobiec pojawieniu się nowych?

by 14 listopada, 2020

Po powrocie z wakacji wiele z nas odkrywa, że na skórze twarzy pojawiły się przebarwienia. Chociaż ich pochodzenie może wynikać z różnych przyczyn – niektóre z nich mogą obejmować zmiany genetyczne lub hormonalne – zazwyczaj przyczyną jest słońce, zwłaszcza jeśli w miesiącach letnich nie stosowało się odpowiedniej ochrony lub nadmiernie eksponowało skórę na jego działanie. To właśnie promieniowanie słoneczne, oprócz powodowania zmarszczek i braku świetlistości skóry twarzy, jest przyczyną większości przebarwień pojawiających się na czole, policzkach czy nosie.

Neuro Cannabis Therapy – terapia uszczęśliwiająca dla Naszej skóry.

by 14 listopada, 2020

Skóra jest naszym pierwszym narzędziem poznawania świata. Dzięki neuronom i receptorom odbiera sygnały, które docierają do mózgu. Warto odpowiednio o nią zadbać wybierając kosmetyki odpowiadające na jej potrzeby, dostosowane do problemów dzisiejszego świata jakim jest m.in. stres, który w dużej mierze odbija się na naszej skórze.

Współczesna kosmetologia proponuje szereg rozwiązań dla różnych problemów i typów skóry. Każdy może znaleźć produkty odpowiednie dla siebie. Innowacją w dziedzinie kosmetologii jest odkrycie neurokosmetyków, które po aplikacji miejscowej preparatu działają na ośrodkowy układ nerwowy.

Retinol – Król terapii przeciwzmarszczkowej

by 27 lutego, 2018

Dermatolodzy twierdzą, że skóra zaczyna się szybciej starzeć po 30. roku życia. Chociaż starzenie się jest nieodwracalnym procesem, niektórym z jego przyczyn i objawów można zapobiegać i przeciwdziałać. Na przykład, jeśli przestrzegamy zdrowej i zbilansowanej diety, kontrolujemy stres i godziny snu, możemy opóźnić proces starzenia. Co jeszcze możemy zrobić, aby opóźnić pojawianie się oznak starzenia na skórze? Możemy używać kremów z retinolem w codziennej pielęgnacji. Są one niezwykle skuteczne w zwalczaniu oznak starzenia się. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o usuwanie głębokich zmarszczek powstających wraz z upływem czasu. Dermatolodzy od lat zalecają ten składnik aktywny jako sposób na ograniczenie pojawiania się zmarszczek.

Subscribe to our newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin porttitor nisl nec ex consectetur, quis ornare sem molestie. 

[contact-form-7 404 "Not Found"]