Pielęgnacja Dłoni

  • Opis Zabiegu
  • Napisz do nas
Opis Zabiegu

Pielęgnacja dłoni

Manicure klasyczny

Dłonie są wizytówką człowieka, a ozdobą wypielęgnowanych dłoni są zadbane paznokcie o regularnym kształcie. Kolory paznokci zmieniają się w zależności od obowiązującej mody, lecz niezmienne pozostaje pragnienie, aby były piękne, zadbane i zdrowe. Manicure tradycyjny to usunięcie skórek wokół paznokcia przy użyciu cążek lub frezarki, nadanie mu kształtu oraz nałożenie odżywki. Jeśli to męski manicure to polerujemy płytkę paznokciową i nakładamy oliwkę.

Manicure SPA

Rytuał intensywnie pielęgnuje, przywraca dłoniom i paznokciom nawilżenie oraz piękny i zdrowy wygląd. Zabieg zaczynamy od kąpieli dłoni z dodatkiem perełek zmiękczających skórę, następnie wykonujemy standardowy manicure biologiczny, peeling dłoni, a na koniec wmasowujemy intensywnie nawilżające i regenerujące masło do rąk.

Manicure japoński

Manicure japoński jest to metoda, która wywodzi się z kraju kwitnącej wiśni.
Odkryta przez gejsze metoda pielęgnacji dłoni opiera się na zastosowaniu odżywczych składników takich jak wit. A, E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego, które nadają płytce niepowtarzalny blask perły.

Jest on szczególnie polecany osobom z kruchą, łamliwa, rozdwajająca się płytką paznokciową, jak również wszystkim tym, którzy pragną mieć zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Zabiegowi mogą poddawać się również osoby po chemioterapii, ponieważ zabieg silnie regeneruje i odżywia paznokcie zamykając ich łuski co pozwala je wzmocnić, zregenerować, przywraca im blask i piękny wygląd.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona. Dla lepszego efektu zabieg powinno się powtarzać co około 2 tygodnie.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci. Zabieg ten, to nowoczesne podejście do manicure, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci do dwóch tygodni a czasem i dłużej.

Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty typu hybryd – nail color. Preparaty te łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzalnego żelu. Uzyskana powłoka nie odpryskuje jak zwykły lakier, jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy. Usługa jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd.

Stylizacja żelem i akrylem

Dłonie są wizytówką człowieka, a ozdobą wypielęgnowanych dłoni są zadbane paznokcie o regularnym kształcie. Dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą może być modelowanie paznokci żelem lub akrylem.

Napisz do nas

Zainteresował Cię ten zabieg i chcesz się umówić? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]