Przekłuwanie Uszu – Blomdahl

  • Opis Zabiegu
  • Napisz do nas
Opis Zabiegu

Przekłuwanie uszu - medyczny system przekłuwania Blomdahl

Blomdahl Medical jest producentem kolczyków oraz biżuterii hipoalergicznej Caring Jewellery. Produkty Blomdahl powstają z uwzględnieniem bezpieczeństwa i zdrowia klientów. Dlatego też, wszystkie procedury i produkty przygotowano z uwzględnieniem aspektów medycznych. Certyfikat SS-EN ISO 13485:2003.

Oto czym różnią się kolczyki Blomdahl od zwykłych kolczyków:

  • SĄ NAPRAWDĘ HIGIENICZNE! - Sterylna kaseta zapewnia maksymalną ochronę przed zakażeniem, zawiera jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną zatyczkę (motylek). Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji. Opakowanie kasety otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, tak aby każdy Klient miał pewność, że do zabiegu wykorzystywana jest sterylna i jednorazowa kaseta.
  • Kolczyki z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu! - Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię.

    Dlatego też producent opracował kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z plastiku medycznego, z zerową (0%) zawartością niklu, dzięki czemu wyeliminowano możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel. Kolczyki z plastiku medycznego są szczególnie zalecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel.

  • Kolczyki z czystego tytanu medycznego - Tytan klasy medycznej charakteryzuje się wysokimi walorami hipoalergicznymi, dlatego też, kolczyki Blomdahl do przekłuwania uszu wykonywane są również z czystego tytanu medycznego. Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem może być platerowana w kolorze złota lub srebra i ozdobiona kryształami Swarovskiego.
  • Zatyczka - klucz do szybkiego gojenia - Cyrkulacja powietrza w miejscu przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowana zatyczka firmy Blomdahl zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie. Całkowicie zasłania także ostrą końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia
  • Przekłuwamy uszy grubszymi kolczykami - Do przekłuwania uszu stosujemy kolczyki o nieco grubszych sztyftach niż w zwykłych kolczykach. Dlaczego? Po wyjęciu kolczyka sześć tygodni od przekłucia, dziurka natychmiast się kurczy. Grubszy sztyft zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa. Można z łatwością założyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienie i infekcję.

WAŻNE: Po przekłuciu uszu Metodą Blomdahl, otrzymasz w salonie instrukcję z zaleceniami medycznymi, jak pielęgnować przekłute miejsca, aby szybko i bezproblemowo się wygoiły.

Zaniedbanie właściwego postępowania zgodnie z Instrukcją Pielęgnacji Uszu po przekłuciu lub nie zasięgnięcie porady medycznej NATYCHMIAST gdy pojawi się problem, może spowodować trwałe uszkodzenie płatka, chrząstki ucha.

Napisz do nas

Zainteresował Cię ten zabieg i chcesz się umówić? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]