Depilacja

  • Opis Zabiegu
  • Napisz do nas
Opis Zabiegu

Depilacja ciepłym woskiem

Najczęstszym sposobem usuwania zbędnego owłosienia jest depilacja przy użyciu ciepłego wosku. Ma ona wiele zalet – odrastające włoski są słabsze, a efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu. Przy regularnej depilacji woskiem odstęp między zabiegami wynosi 3-5 tygodni. Optymalna długość włosa do depilacji to około 1 cm.

Film wax - depilacja bezpaskowa

Niezwykle estetyczna metoda depilacji, nie wywołująca podrażnień. Metoda depilacji woskami typu film, polega na nałożeniu na ciało przy pomocy szpatułki cienkiej, przezroczystej warstwy wosku i usunięcie jej bezpośrednio ze skóry bez pomocy flizeliny. Jest to metoda bardzo bezpieczna dla skóry, gdyż nałożony wosk nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosów dzięki czemu podczas jego usuwania nie naruszamy struktury skóry. Nie ma również potrzeby stosowania po woskowaniu preparatów oczyszczających skórę z nadmiaru wosku.

Film wax intimate - depilacja intymna

Wosk film wax intimate. Specjalny wosk do depilacji wrażliwych okolic bikini bez użycia pasków. Jest bardzo delikatny, szybko zastyga, nie podrażnia skóry. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni i nawilża skórę, oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym.

Napisz do nas

Zainteresował Cię ten zabieg i chcesz się umówić? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]