Bon Podarunkowy

Bon Podarunkowy

W czasach, w których wszystko mamy, a każda rzecz jest na wyciągnięcie ręki, gdy zbliżają się święta bądź urodziny bliskiej nam osoby mamy odwieczny problem – jaki prezent będzie niepowtarzalny i niezapomniany Mamy rozwiązanie Waszego dylematu.

Bon podarunkowy to świetna alternatywa dla standardowych prezentów, może być również miłą formę nagrody czy podziękowania dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienia pracowników. Nasze bony mogą mieć wyznaczony limit kwotowy bądź mogą Państwo wybrać dowolny zabieg z naszej szerokiej oferty zabiegowej.

Regulamin bonu podarunkowego:
  1. Bony upoważniają do skorzystania z usług/zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  2. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) pod numerem telefonu Gabinetu, bądź osobiście w Gabinecie.
  3. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
  4. Bon ważny jest przez 3 miesiące od momentu jego nabycia.
  5. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
  6. W przypadku, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość Bonu, Gabinet nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.
  7. W przypadku, gdy wartość usługi przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.
  8. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.
  9. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Gabinecie.