Masaż i Aromaterapia

  • Opis Zabiegu
  • Napisz do nas
Opis Zabiegu

Masaż i Aromaterapia

Masaż jest naturalną metodą na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Masaż rozluźnia napięte mięśnie, zwłaszcza w okolicach policzków, oraz w obrębie karku, tam gdzie gromadzą się wszystkie nasze stresy. Pobudza mięśnie do pracy, powoduje ich przekrwienie, dotleniając i odżywiając tkanki a także umożliwia pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii, usuwa zastoje limfatyczne. Limfa podczas masażu jest odprowadzana do węzłów chłonnych na karku i pod pachami.

Twarz po masażu staje się rozluźniona i wypoczęta. Znika opuchlizna pod oczami, skóra odzyskuje kolor, jest bardziej jędrna, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Efekt ten można uzyskać poprzez właściwe oddziaływanie ruchami palców i całej dłoni na skórę, połączone z zastosowaniem odpowiednich kosmetyków.

Aromaterapia to odkrywanie i korzystanie z sekretów, które natura ukryła w płatkach, liściach, korzeniach, drewnie oraz żywicy roślin.

Wpływ olejków na psychikę jest różnorodny: działają relaksująco, wyciszająco albo też pobudzająco i antydepresyjnie. W czasie masażu bowiem następuje najpełniejsza penetracja olejku w głąb skóry i ciała. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego.

Wyrównanie stanów energetycznych, łagodzenie napięć, bólu, objawów stresu prowadzi do najważniejszego celu zabiegu – do zrównoważenia ciała i umysłu.

Masaż aromaterapeutyczny wykonywany jest na oleju bazowym, odpowiednio dobranym dla danego rodzaju skóry.

Do masażu wykorzystujemy m.in.:

  • olej z nasion moringa (cudowne drzewo)
  • masło kakaowe organiczne
  • olej sezamowy
  • afrykańskie masło carite

Zabieg obejmuje masaż twarzy, szyi, dekoltu i ramion.
Napisz do nas

Zainteresował Cię ten zabieg i chcesz się umówić? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]