Makijaż Ślubny i Okolicznościowy

  • Opis Zabiegu
  • Napisz do nas
Opis Zabiegu

Makijaż to kobiecość, to styl i szyk, to sztuka kamuflażu, która ma stanowić oprawę dla urody. Dlatego tak ważne jest aby dobrać makijaż odpowiedni na daną okazję – w ciągu dnia subtelny, delikatny, podkreślający naszą urodę, a wieczorem ma zachwycić bardziej odważą stylistyką, która uwolni potencjał kobiecego magnetyzmu.

W dniu ślubu każda panna młoda chce czuć się wyjątkowo i pięknie. Z pewnością przyczyni się do tego profesjonalny makijaż ślubny. Godne polecenia jest skorzystanie z możliwości wykonania makijażu próbnego. Dzięki niemu mamy szansę omówić z makijażystką swoje preferencje i zweryfikować je z wizją profesjonalistki. Makijaż próbny zminimalizuje także ryzyko wszelkich niemiłych niespodzianek w dniu ślubu, kiedy nie będzie już czasu na ustalenia i poprawki.

Nasze makijaże wykonujemy na wysokiej jakości kosmetykach profesjonalnych, gwarantujących maksymalną trwałość, a jednocześnie naturalny wygląd (bez efektu „maski”). Dodatkowo używane przez nas podkłady i pudry posiadają filtry HD, które nadają skórze naturalnego blasku i rozświetlenia, co jest niezwykle pożądane podczas sesji fotograficznych, czy filmowych.

Napisz do nas

Zainteresował Cię ten zabieg i chcesz się umówić? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]