Pyruvic Peel

  • Opis Zabiegu
  • Napisz do nas
Opis Zabiegu

Pyruvic Peel

Dzięki szybkiej penetracji do skóry właściwej kwas pirogronowy pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie dają agresywne zabiegi złuszczające. Działa złuszczająco, stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikoprotein w większym stopniu niż kwas glikolowy. Kwas pirogronowy działa na poziomie naskórka i skóry właściwej. Rozluźnia połączenia pomiędzy korneocytami i przeciwdziała zgrubieniom warstwy rogowej.

Złuszczanie przebiega bez efektu wysuszenia, ponieważ kwas pirogronowy w roztworze wodnym ulega przekształceniu do kwasu mlekowego o właściwościach nawilżających, tworząc na skórze film chroniący ją przed odwodnieniem. Zabieg możemy wzmocnić, łącząc Pyruvic Peel z czystym składnikiem aktywnym -dodatkiem Blask, lub poprzez dodanie substancji na bazie retinolu.

Dodatek Blask - kwas askorbinowy (witamina C) - przeciwdziała uszkodzeniom oksydacyjnym, bierze udział w syntezie kolagenu zwiększając nawilżenie i gładkość skóry, przeciwdziała tworzeniu się wolnych rodników i redukuje zmarszczki. Działanie fotoochronne. Rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach.

Retises nono 1% – linia produktów na bazie retinolu, która wzmacnia i przyspiesza efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i zwalczających hiperpigmentacje.

W sprzedaży posiadamy produkty Sesderma do pielęgnacji domowej, które utrwalą i wydłużą efekty zabiegów.

Napisz do nas

Zainteresował Cię ten zabieg i chcesz się umówić? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]